Otrzymaj Słowo dla siebie na Wielki Post

posted by: Anita Pawelec
Poprawiono: 10 kwiecień 2019

Portal deon.pl proponuje:

Wielki Post jest czasem trudnych treści. Po latach wydaje się nam, że wiemy i rozumiemy już wszystko, a i tak historia Jezusa wciąż nas gorszy i bulwersuje. Tylko Słowo Boże może nas przeprowadzić przez ten czas owocnie. Chcemy Wam zaproponować, żebyście w Wielki Poście zrobili jedną rzecz - wybierzcie dla siebie Słowo i żyjcie nim codziennie. Zobaczcie, jaką ma ono moc. Zawierzcie się Bogu, On sam przeprowadzi Was przez Wielki Post. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Przygotowaliśmy 40 cytatów z Pisma Świętego, które w sposób szczególny mówią o Bogu i o nas. Wylosuj jedno Słowo dla siebie. To będzie Twoje Słowo na Wielki Post. Przeżyj go inaczej. Nie przez to, co sam osiągniesz i wypracujesz, ale przez to, co Bóg wleje do Twojego serca.

Nie ma w tym żadnej magii. Chcesz je zrozumieć?

- Współpracuj z nim

- Módl się wybranym Słowem codziennie

- Wracaj do niego

- Znajdź kontekst w jakim je Bóg wypowiedział

- Zapytaj, co ono samo znaczy dla Ciebie

Z wylosowanym Słowem Bożym nie zostajesz sam. Do każdego z nich proponujemy ci również konkretne rozważanie napisane przez abpa Grzegorza Rysia, Grzegorza Kramera SJ, Adama Szustaka OP lub Wacława Oszajcę SJ.

Aby otrzymać Słowo wejdź na stronę, której link TUTAJ: https://www.deon.pl/religia/rekolekcje-wielkopostne/wielki-post-2019/twoje-slowo-na-wielki-post/art,1,otrzymaj-slowo-dla-siebie-na-wielki-post.html