Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia dla odbiorców DS

Witam serdecznie !

Na rekolekcjach wspominałem, że chciałbym spotkać się, aby trochę się dowiedzieć, nauczyć, podyskutować o samodyscyplinie.

Jest to coś, co każdemu by się zapewne przydało, jednak jesteśmy w stanie odłożyć na później naukę tej umiejętności  (wiem po sobie :) ).

Co prawda ani miejsce, ani grupa możliwych Uczestników (czy tylko Wspólnotowcy, czy również osoby spoza Wspólnoty), ani czas nie został jeszcze ustalony (ale najprawdopodobniej będzie to jakaś sala zaprzyjaźnionego "Katolika", w listopadzie), ale już teraz zapraszam do zastanowienia się, czy masz chęć przyjąć to zaproszenie.

 

Najchętniej spotkałbym się z osobami, które przyjdą z jakimś konkretnym celem, w którego osiągnięciu zwiększenie samodyscypliny pomoże. Może to być marzenie, długo odkładana, a ważna, czy pożądana umiejętność, itd. Oczywiście ja go nie muszę poznawać, ważne, aby został mocno uświadomiony przez Uczestnika.

Samo spotkanie/szkolenie będzie trwało około dwóch godzin: Wstęp (ok. 20 minut), Szkolenie właściwe (ok. godziny), Podsumowanie, dyskusja, pytania, odpowiedzi (ok 30 minut).

Jak termin zostanie ustalony to oczywiście prześlę konkretną informację.

 

Aby umilić czas oczekiwania, a jednocześnie wykorzystać to, że od jutra zaczyna się nowy miesiąc, a nawet nowy kwartał i już jakieś nowe postanowienia można wcielać w życie (nie czekając do typowego Pierwszego Stycznia) proponuję poddać refleksji szkolenie w wersji audio autorstwa Earl'a Nightingale'a "Najdziwniejszy sekret".

Szczerze powiedziawszy, za każdym razem jak go słucham (a trwa on zaledwie ok. 39 minut) motywacja i chęć dyscypliny pojawia się w zwiększonej ilości, a poza tym na coś nowego zwracam uwagę. Samo nagranie zostało zarejestrowane w latach pięćdziesiątych XX w. w USA, ale w dzisiejszych czasach, w głównej treści, nic nie straciło na wartości.

Nagranie znajduje się pod linkiem:

http://wan2m.wrzuta.pl/audio/8uaF1wIlW9r/najdziwniejszy_sekret_swiata

Nie zajmując więcej Waszego cennego czasu, zapraszam wszystkich, którym się wydaje, że przydałoby im się więcej samodyscypliny na wspomniane spotkanie/szkolenie.

Mi z pewnością się przyda, więc będę na pewno :)

 

Pozdrawiam

Łukasz Misztal