Krzyżowa (multimedialnie)

Krzyżowa (multimedialnie)
2016-02-26 W Drodze Krzyzowej .mp3
 Hot
Rozmiar pliku:
21.92 MB
Data:
26 luty 2016
Pobrania:
592 x
 

Komentarze   

#2 RE: Krzyżowa (multimedialnie )Anita Pawelec 2016-03-01 18:19
Kiedy my nie mamy na siebie sposobu dopuszczasz sytuacje, w których sposób na nas wymusza życie i to, co się w nim dzieje, w tym najgorszym wydaje się czasie, w tych chwilach, których tak chciało się uniknąć, ominąć, pójść inną drogą.

Panie, dziękuję za Twoje działanie w miejscach, gdzie nie było innego sposobu, jak tylko mnie przymusić. Dziękuję, że przynajmniej teraz mogę to uznać bez pretensji i uczyć się wciąż tego. Uwielbiam Cię w Twojej trosce o moje życie i zbawienie.
#1 RE: Krzyżowa (multimedialnie )Justyna Leksycka OV 2016-02-28 23:15
Dziękuję Ci, Panie, za to, że Ty mówisz także i do nieobecnych na wspólnym rozważaniu Drogi Krzyżowej. Ja tak bardzo pragnęłam być na tym nabożeństwie i rozważając Twóje cierpienia spotkać się z Tobą, by od Ciebie wziąć siły do zmagania się z moim własnym. Nie mogłam. Przez to pokazałeś mi, że tak naprawdę łatwo jest przyjechać do "Katolika"i tam rozważać Drogę Krzyżową. O wiele trudniej jest nieść swój krzyż idąc swoją drogą krzyżową. A jeszcze trudniej dostrzec i przyjąć, że Ty idzesz ze mną, we mnie, że bez Ciebie nie dam rady.
Panie, bądź ze mną zwłaszcza wtedy, gdy jestem ślepa i glucha na Ciebie, kiedy w moim sercu jest zamęt i lament, i kiedy najchętniej odrzuciłabym krzyż i weszła na piękną, asfaltową drogę... do piekła. Błagam, bądź ze mną zwłaszcza wtedy.
 
 
Powered by Phoca Download