Menu
Do góry
Wspólnota Dobrego Słowa i Eucharystii
Do góry

Zasłona

Zasłona
2017-12-06 Sr I Adw.mp3
 Hot
Rozmiar pliku:
2.21 MB
Data:
06 grudzień 2017
Pobrania:
218 x
 

Komentarze   

#8 RE: Zasłona Aleksandra Kułan 2017-12-06 23:17
"Przyjdzie dzień, kiedy Pan Bóg wszystko powyjaśnia."

Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że Ty wybierasz czas, kiedy pewne niezrozumiałe sytuacje chcesz wyjaśnić i rzucić na nie światło, dziękuję, że robisz to w odpowiednim momencie.
#7 RE: Zasłona Elżbieta Grandys 2017-12-06 23:16
,,Trzymamy się Słowa, które oczyszcza nas i przygotowuje do tego, żeby też mieć dobre oczy, żeby widzieć więcej niż tylko to co się dzieje,,

Dziękuję Panie Jezu, że usuwasz zasłonę ślepoty z moich oczu, pozwalasz widzieć więcej i głębiej, przymnażając wiarę i umacniając nadzieję. Ufam, że w swoim czasie powyjaśniasz wszystko i poprowadzisz tak jak pragnie Ojciec Bóg.

Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, mówię ,,Ty jesteś moim Bogiem,,W Twoim ręku są moje losy.
#6 RE: Zasłona Anita Pawelec 2017-12-06 22:56
Dziękuję Ci, Jezu, za Twoje dobre oczy i spojrzenie, że nie jest ono jak faryzeuszy i uczonych w Piśmie, którzy mówili: „Ten lud jest przeklęty”, bo ja takiemu patrzeniu na siebie ulegam, choć może wprost tak tego nie nazywam, ale o to chodzi. Daj mi przyjmować własną biedę jako biedę, a nie jako przekleństwo. Dziś Ci przynoszę to podejście jako coś ułomnego we mnie i proszę o uzdrowienie.
#5 RE: Zasłona Asień Młynik 2017-12-06 22:43
"Oto nasz Bóg! O warto było czekać! Człowiek nie wiedział, nie rozumiał tyle rzeczy..o patrz! Przychodzi!".

Panie mój bardzo mi zależy bym wytrwała przy Tobie do końca, bym trzymała sie Twojego Słowa..szczegól nie wtedy kiedy nadejdą ciężkie chwile, bo teraz to jest mi tak łatwiej przyznać, że wszystko z Miłością ogarniasz. Boję się takiej chwili... umacniaj moją wiarę na ten czas.
#4 RE: Zasłona Ryszard Wilk 2017-12-06 21:26
Spraw Panie, abym nigdy nie zwątpił i trzymał się Twojego Słowa, pomimo, że wielu sytuacji życiowych nie rozumiem.
#3 RE: Zasłona Wanda Klima 2017-12-06 21:06
Zerwij Panie z moich oczu zasłonę, która nie pozwala mi zobaczyć rzeczy takimi jakimi są. Bo jawią mi się jako wrogowie, których nie można pokonać. Osaczają i powodują mętlik w głowie. Przyjdź Panie i wprowadź tam pokój. Przyjdź ze swoją wszechmocą i daj mi Twoje zdrowe spojrzenie na życie.
Daj pamiętać, że bez względu na to co się dzieje, wszystko zmierza do radosnego finału z Tobą.
#2 RE: Zasłona Lidia Adaszek 2017-12-06 17:36
Trzymaj się Słowa...Panie ja tego chcę.Daj,proszę by moje oczy widzialy więcej,niz własny czubek nosa.
#1 RE: Zasłona Łukasz i Anna Misztal 2017-12-06 15:47
"Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia!"
Warto było czekać :) Warto, było trzymać się Słowa, "głupstwa" Słowa.
Co możesz, jak niewiele zrobisz, to niewiele zrób. Zatem piszę. Chcę się podzielić tym, że Pan przyszedł dzisiaj do mnie w swoim Słowie i przez człowieka Ilonkę (dziękuję :), która mi o konkretnym Słowie przypomniała i o Jego spełnieniu w moim życiu.(1Sm 1,9-20,-12.01.2 016r.-dzień narodzin Dominika). Chwała Panu! Trzymajmy się Słowa!, choćbyśmy Go nie rozumieli, na przekór samym sobie. Czasami widzę działanie Boga i Jego Słowa w moim życiu,dlatego napisałam ;)
"Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia!"
 
 
Powered by Phoca Download
>