Menu
Do góry
Wspólnota Dobrego Słowa i Eucharystii

Komentarze   

#549 Echo J 15, 9-17Asień Młynik 2018-05-06 22:43
"Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem.."

I to mnie Jezu napełnia nadzieją i wiarą, że mnie chcesz i kochasz naprawdę. Taką mnie..
#548 Tak adoracyjnie :)Marta Karys 2018-03-04 18:21
1.Uwielbiam Cię,najcichsza Obecności
Zachwycasz mnie łagodnym pięknem Twym
Pokorny tak, że jedna moja myśl zasłania Ciebie
2. Uwielbiam Cię i wiem nie muszę wiedzieć
Znalazłem Cię w głębinach duszy mej
W milczeniu Twym odkrywam Słowo Twe
Już jestem w Niebie.
3. Uwielbiam Cię: dawanie , przyjmowanie
Najcichszy Król w oschłości płodność trwa
Nachylam się ku źródłom mego bytu
Znajduję Siebie.
Uuuuuu…
4. Uwielbiam Cię w przypływie i odpływie
Zagarnij mnie w ocean blasków Twych
Tu dusza ma i serce, ciało w Świetle
Jezu u Ciebie.
#547 Homilia rekolekcyjnaAleksandra Kułan 2018-02-25 23:34
Panie Jezu, dziękuję, że Ty nie potrzebujesz mojej doskonałości, że "Ty potrzebujesz naszych chorób, naszych grzechów, naszych słabości, żeby dać nam zbawienie."
Panie Jezu, każdego dnia potrzebuję Twojego zbawienia i Twojej darmowej, niezmiennej miłości, która "kocha, chociaż my nie kochamy."
#546 Homilia rekolekcyjnaAsień Młynik 2018-02-25 23:15
"Po stronie Boga jest niezmienność."
"Przecież mnie nie można kochać za darmo."
"Spróbujcie,zróbcie ze Mną co chcecie, a zobaczycie, że i tak was będę kochał."

Jezu to jest wspaniałe, bo prawdziwe, że Ty jesteś niezmienny, że nie stawiasz w miłości warunków, oddajesz się w moje ręce i chcesz żebym się przekonała, że można i da się mnie kochać za darmo. Dziękuję Ci za to, że wyciągasz mnie z moich starych schematów, które próbuje przenieść na Ciebie i dajesz mi nowe spojrzenie. Nawet jeśli przez chwile wytrwam w tej prawdzie to dziękuję Ci za ten oddech od czarnego widzenia mojego życia i bycia.
#545 On wie i wie jakElżbieta Grandys 2018-02-25 22:44
,,nauczy radzenia sobie z nieprzyjaciółmi ...pozwoli ci funkcjonować jak najbardziej rozwojowo,,
Kochany Jezu, tylko dzięki Tobie funkcjonuję i dziękuję, że choć trudno i brak poczucia bezpieczeństwa to UFAM, że Ty wszystko wiesz i przeprowadzisz. Proszę o taką mądrość, siłę i sposoby radzenia sobie z rzeczywistością , która jest raniąca i bolesna nie tylko dla mnie. Ciągle mam pod górkę ale z Tobą Panie napewno osiągnę szczyt i wytrwam do końca.
#544 On wie i wie jak..Asień Młynik 2018-02-25 22:14
"..Nauczy radzenia sobie z nieprzyjaciółmi . Nauczy na ich oczach żyć i zachowywać się nirmalnie, przy ich złośliwościach, które tak naprawdę są wielką biedą."

To kiedyś nastąpi. Daj mi Panie wiarę w to, że te słowa kiedyś staną się moim udziałem i proszę Cię o tę łaskę widzenia w drugim jego biedy...
#543 To albo ToAsień Młynik 2018-02-25 22:04
"Nie daj się zatrzymać na małych cukiereczkach, tylko idź do nieustannej radości, niczym niezagrożonego szczęścia."

Jezu daj siłę do dalszej drogi, do prawdziwej pełni słodyczy jaką jest życie wieczne z Tobą..
#542 Homilia rekolekcyjna z parafii ZłotnikiMonika Adamiec 2018-02-25 21:28
„Wszystkie postanowienia są po to, żeby ich nie dotrzymać, żeby człowiek doświadczył porażki.”
„To że mamy dobre postanowienia, dobre pragnienia i że chcemy zmiany w naszym życiu jest bardzo ważne, ale to że nam się nie udaje jest jeszcze ważniejsze , bo prowadzi do jeszcze większej skruchy, jeszcze większego doświadczenia bezsilności, a to znaczy do jeszcze większego zawierzenia Bożemu Miłosierdziu.”
Jezu, plany, postanowienia, pragnienia zerwania z grzechem są, tylko z wykonaniem ciężko. Dziś potrzebowałam właśnie to usłyszeć, że nie potrzebujesz moich wyrzeczeń, postanowień, mojej doskonałości. Dziękuję Ci Panie, że w przeciwieństwie do mnie nie gorszysz się moimi grzechami.
#541 RE: Dodaj Echo Słowa --- w przypadku braku rozważańElżbieta Grandys 2018-02-24 23:18
Panie Jezu ja również, zachęcona świadectwem Anitki, uwielbiam Cię i dziękuję za Uwielbienie adoracyjne w Wojciechu. Tak szybko minął ten czas bo był tak obficie nasycony bliskością Twojej obecności i miłości, która obmyła mnie łzami i nakarmiła obficie pokojem. Jezu tylko z Tobą w każdej sekundzie, tu i teraz, na ziemi i w wieczności. Pozazdrościłam też kochanej Ali, że ona już w tej wiecznej szczęśliwości adoruje Umiłowanego bez żadnych zasłon ale twarzą w twarz. Oby nadzieja nieba zawsze mi towarzyszyła, pomimo wszystko.
#540 24-02-2018Anita Pawelec 2018-02-24 22:41
Oto teraz czas upragniony, oto teraz dzień zbawienia.

Dziękuję Panie za dar dzisiejszego Uwielbienia w Wojciechu, że mnie tam pociągnąłeś pomimo wątłej kondycji i zimna, choć sama się sobie dziwiłam, że chce mi się jeszcze iść, ale z drugiej strony przeszła myśl, że jeśli mimo wszystko chcę, to może z jakiegoś powodu mam tam być. Dziękuję Ci, bo pokazałeś mi pewne moje jarzmo, które mogłam Ci oddać, zostawić je, aby iść bardziej za Tobą i móc być bliżej Ciebie. Nie chcę w innym miejscu być niż w miłości Twej tutaj i teraz na ziemi i po śmierci. Uwielbiam Cię, bo Ty też nie chcesz, żebym była w innym miejscu niż Twoja miłość i dlatego przyszedłeś i oddałeś swoje życie także za mnie. Dziękuję Ci, Jezu.