Drukuj
Kategoria: Dobre Słowo

Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca. A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić Mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.

Chciałabym dzisiaj oddać Panu chwałę w Bożym dziele, którym jest nasza posługa modlitwą wstawienniczą w tym roku. Widząc jak posługujący wzrastają w otwartości na Słowo, na natchnienia i w darze wiary, mam silną potrzebę, żeby Pana w tym dziele uwielbić. Nie obywa się też bez walki i nasilenia kuszenia złego przed lub po modlitwie, dlatego potrzebne jest wsparcie całej Wspólnoty i modlitwa o ochronę posługujących oraz proszących w różnych intencjach, bo w nich też może rozgrywać się walka, czy podejść, otworzyć się i poprosić o takie duchowe wsparcie. Ale często zaskakuje nas jednak otwartość proszących osób. I niech we wszystkich tych Osobach Jezus będzie uwielbiony, Jego imię, Jego miłość, Jego moc i mądrość, Jego wola. Chwała Tobie, Ojcze. Chwała Tobie, Synu. Chwała Tobie, Duchu Święty.

Modląc się o 21:37 za Wspólnotę, prośmy o błogosławieństwo i o dobrą pogodę na jutrzejsze wspólne świętowanie jubileuszu Wesołej 54.