VII Uwielbienie na Rynku - 26 maja (niedziela)

posted by: WDSIE
Poprawiono: 18 maj 2019

 

UWIELBIENIE jest organizowane pod hasłem „OD WIEKÓW NA WIEKI", termin – 26 maja 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 17.00 spotkaniem panelowym z Michałem Koterskim w auli Kurii Diecezjalnej w Kielcach.

Podczas centralnego spotkania będziemy gościć o. Tomasza Nowaka - dominikanina, który jednocześnie będzie prowadzącym, a także rapera TAU, oraz Pawła Kurza z zespołu ANTI BABYLON SYSTEM.

Spotkanie na Rynku rozpocznie się lekko przed godz. 19.00, a zakończy się wyjątkową adoracją Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Ten moment, który jest szczególnie celebrowany przez wszystkich obecnych na spotkaniu, na chwilę skupia uwagę wszystkich zgromadzonych na jednym punkcie. Modlitwa i klimat, który tworzą zgromadzeni na Rynku, jest wyjątkowym doświadczeniem działania Ducha Świętego, który wykracza poza ludzkie bariery. Dodatkowo Uwielbienie ma charakter charytatywny.

W czasie spotkania na Rynku będzie można wspomóc Hospicjum Caritas im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach, na rzecz którego datki do puszek będą zbierać wolontariusze Hospicjum.

od wiekow na wieki billboard