Drukuj
Kategoria: Dobre Słowo

Chrystus żyje. On jest naszą nadzieją, jest najpiękniejszą młodością tego świata.

Wszystko, czego dotknie, staje się młode, staje się nowe, napełnia się życiem.

 

Kościół jest młody, kiedy każdego dnia otrzymuje coraz to nowe siły płynące ze słowa Bożego,

z Eucharystii, z obecności Chrystusa i Jego Ducha: kiedy potrafi powracać do swego źródła.

Franciszek

Dzisiaj przypada 14. rocznica śmierci Jana Pawła II, który o godzinie 21:37 powrócił do domu Ojca. Podziękujmy dziś za wstawiennictwo, którym obejmuje naszą Wspólnotę, wszystkich i wszystko, co polecamy, modląc się wspólnie o 21:37. Nowe miejsce naszych spotkań i wybór godziny modlitwy znaczącą wiążą się z opieką Jana Pawła II. Powierzajmy więc miejsce naszych spotkań, modlitwy i posługi - Centrum Duszpasterskie Wesoła54, któremu patronuje św. Jan Paweł II. Powierzajmy Prezbiterów posługujących nam w tym miejscu. Powierzajmy naszą Wspólnotę, abyśmy wzrastali w mocy Ducha Świętego.