Drukuj
Kategoria: Dobre Słowo

Dzisiaj ciąg dalszy zachęty do ufności, którą podzieliła się Ola Kułan z książki S. Young „Jezus mówi do ciebie” właśnie na 22 stycznia:

"STARAJ SIĘ MI UFAĆ w coraz liczniejszych sferach swojego życia. Wszystko, co burzy twój spokój, jest zarazem szansą rozwoju. Zamiast uciekać przed takimi wyzwaniami, zaakceptuj je, gotów na przyjęcie błogosławieństw ukrytych pod płaszczem trudności. Jeżeli wierzysz, że panuję nad wszystkimi aspektami twojego życia, możesz Mi ufać w każdej sytuacji. Nie trać energii na ubolewanie nad tym, że jest tak, jak jest, ani na myślenie o tym, jak mogłoby być. Zacznij od teraz: przyjmij sytuację taką, jaka jest, i szukaj Mojej drogi.

Zaufanie jest niczym laska, na której możesz się wesprzeć, pnąc się ze Mną ku górze. Jeśli będziesz konsekwentnie darzył Mnie zaufaniem, odciąży cię tak bardzo, jak to będzie konieczne. Zaufaj Mi z całego serca i nie polegaj na własnym rozsądku".

Modląc się o 21:37 za Wspólnotę, polecajmy spotkanie Papieża Franciszka z młodymi w ramach Światowych Dni Młodzieży w Panamie.