Zaproszenie na obóz ekumeniczny

posted by: Małgosia i Krzysztof
Poprawiono: 26 lipiec 2018

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 18-26 lat do udziału w obozie ekumenicznym odbywającym się w Nasutowie k/Lublina  w dniach 12 – 18 sierpnia 2018. Obóz organizowany jest przez Międzynarodowy Związek Młodzieży Chrześcijańskiej, popularnie znany jako YMCA.  http://www.ymca.pl/

Projekt ma już w Polsce swoją drugą edycję, a w Europie czwartą. Założeniem spotkania jest budowanie jedności oraz dialogu między chrześcijanami oraz wzajemne poznawanie swoich chrześcijańskich korzeni oraz odkrywanie Boga w drugim człowieku.

W projekcie wezmą udział młodzi chrześcijanie z różnych stron Europy i świata: Anglii, Niemiec, USA, Gruzji, Ukrainy, Armenii, Węgier oraz z Polski.

W czasie obozu będzie czas na wspólną modlitwę (również w Duchu Taize), dzielenie się doświadczeniami w małych grupach, warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, udział w konferencjach o tematyce biblijnej i ekumenicznej, zwiedzanie Lublina, wieczorne ogniska i taneczne wieczory międzykulturowe.

W ramach projektu zapewniamy pełne zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku „Dom Nasutów” oraz program.

Koszt udziału za całość to: 150 zł/os.

Dobrze jest znać język angielski w stopniu komunikatywnym („aby się dogadać”J). Będzie to również świetna okazja do podszkolenia swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim bez stresu, w przyjaznej i niepowtarzalnej atmosferze jaką co roku kreują uczestnicy spotkania.

Jeśli chcesz się zapisać – napisz do nas maila wpisując w temacie słowo YMCA. Odpiszemy/oddzwonimy. 

Osoby do kontaktu: Aneta Szczykutowicz, Anna Pietroń

Telefon: +48 511 403 155

E-mail: a.szczykutowicz@eds-fundacja.pl;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.