Ogłoszenie o szkoleniu dot. kursu ALPHA w więzieniu

posted by: Teresa Kiełek
Poprawiono: 17 sierpień 2017

   Otrzymałam i przekazuję, może Ktoś będzie zainteresowany:

Szczęść Boże

Ogłaszam "Szkolenie - Kurs ALPHA w więzieniu" , który przeprowadzą w Kielcach przedstawiciele z ALPHA Krajowego w Polsce (ustalenia Stanisław Cinal). Szkolenie takie daje każdemu informacje o dziele Pana Jezusa jakim jest ALPHA w świecie i w Polsce oraz szczegółowy instruktaż jak zachowywać się podczas posługi w więzieniu i daje możliwość wejścia i  posługi w więzieniu pod opieką ALPHA Polska. 
Szkolenie odbędzie się w sobotę 19.08.2017r. o godz. 10,00 w parafii św Krzyża, ul. 1 Maja 57, 25-511 Kielce u ks. Stanisława Saczki SDB - Kapelana przy Areszcie Śledczym na Piaskach w Kielcach. 
Szkolenie potrwa do ok. 16,00. Zachęcam do przyniesienia jakiegoś ciasta(ka), kanapek i ulubionego swojego napoju dla siebie i sąsiada - będzie przyjemniej i wygodniej słuchać.
+++++++ 
W związku z powyższym proszę też o rozesłanie tej informacji do znajomych i wspólnot aby inni, którzy nie koniecznie teraz ani nawet w przyszłości nie chcą włączyć się w posługę ALPHA ale zaczerpną informacji i poniosą je dalej w świat.
-- 
----------------------
Pozdrawiam
Henryk Ciosmak
 

mobile: +48533210010

mail: