Drukuj

Centrum wsparcia

posted by: Marysia Wojasiewicz
Poprawiono: 30 październik 2015

 

Moi Drodzy, 

Rok temu ze znajomymi założyliśmy Stowarzyszenie chwytaj Szanse działające na rzecz dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Aktualnie Naszym wspólnym celem(rodziców i terapeutów)  jest otwarcie Centrum Wsparcia przeznaczone jest dla Osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodzin w Kielcach. W Centrum znajdować się będzie Specjalistyczna Świetlica Terapeutyczna, w której odbywać się będą dla dzieci i młodzieży zajęcia terapeutyczne, plastyczne, ruchowe, zajęcia z psychologiem, logopedą, zajęcia treningu umiejętności społecznych i komunikacji oraz punkt informacyjno – konsultacyjny dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, punkt diagnostyczny i szkoleniowy.

Dwa miesiącetemu otrzymaliśmy od miasta możliwość wynajmu lokal o wielkości 156 m, który jest idealny do stworzenia Centrum. Lokal wymaga jednak całkowitego remontu i dostosowania go do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz utworzenia dodatkowych sal i łazienek. Niestety sami nie jesteśmy wstanie wyposażyć i wyremontować lokalu.Ze względu na to prosimy Was o choćby małą pomoc. 

Możecie pomóc nam przekazując kilka złotych na nasze subkonto:41 2030 0045 1110 0000 0415 7660 a także przekazując nam materiały budowlane.

Tu film pokazujący naszą akcję:

https://www.youtube.com/watch?v=A4om4aQGHyk

https://www.facebook.com/events/1663710123867507/

 I kilka zdjęć w załączniku.

 

 Dziękujemy za pomoc!