Drukuj

Rekolekcje: Jak mądrze kochać i stawiać granice

posted by: Beata Słoka
Poprawiono: 17 lipiec 2015

obrazek granice x

Wiele trudnych sytuacji, źle budowanych relacji, konfliktów z najbliższymi i nie tylko, wiele niepotrzebnych zranień…. To wszystko często wynika z faktu, że nie umiemy w sposób mądry stawiać granic innym ludziom, a także z tego, że i my naruszamy granice innych. Praktyczny wymiar przykazania miłości wiąże się więc bardzo mocno ze świadomym i mądrym stawianiem granic. Także żadna zdrowa relacja nie jest możliwa bez tego warunku.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje przeznaczone dla osób, które: 

 

W programie miedzy innymi: mini wykłady, dyskusje i ćwiczenia oraz możliwość rozmowy z psychologiem.

Beata Słoka – psycholog z wieloletnim doświadczeniem, między innymi w pracy z osobami w kryzysie. Prowadzi liczne rekolekcje i warsztaty. Zajmuje się prowadzeniem grup według programu „Wreszcie żyć – 12 kroków do pełni życia”. Świadczy poradnictwo psychologiczne dla osób indywidualnych, małżeństw, osób konsekrowanych. Współpracuje z kapłanami na rzecz osób zmagających się z problemami w sferze duchowej.

ks. Wojciech Ignasiak – kierownik Ośrodka, wieloletni kapelan Ośrodka odwykowego w Gorzycach, pracujący z osobami, rodzinami w kryzysie, z uzależnionymi i członkami ich rodzin, prowadzący liczne rekolekcje, w tym dla osób przezywających poważne problemy małżeńskie i osobiste. Aktywny duszpasterz katowickiego Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.