Mężczyźni potrzebni od zaraz czyli planujemy Męski Weekend II

posted by: Łukasz Misztal
Poprawiono: 10 maj 2015

Witam serdecznie

W ostatnich dniach zrodził się pomysł na drugą edycję Męskiego Weekendu.

Jeśli wspólnotowi Mężczyźni chcieliby uczestniczyć to proszę się zadeklarować (do najbliższej środy 13.05) przesyłąjąc do mnie, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o tym, które weekendy majowe, czerwcowe i lipcowe macie wolne.

 Jeśli macie kolegów, którzy też mogliby skorzystać z tej formy modlitwo-rozrywki to proszę o przekazanie im tej radosnej nowiny razem z tą krótką procedurą z poprzedniego akapitu.

Drogie Panie, jeśli macie brata, kolegę, chłopaka itp, którym taki wyjazd również mógłby zostać zaproponowany, serdecznie zachęcam do przekazywania informacji.

Bardzo krótkie info organizacyjne:

Jeśli dojdzie Męski Weekend do skutku to:

1. Rozpoczęcie będzie w piątek wieczorem - kolacyjką, a zakończenie w niedzielę obiadem.

2. Miejsce jeszcze nie jest znane, ale będzie w promieniu max 100 km od Kielc (jeśli macie jakieś ciekawe propozycje miejsc to proszę o przesyłanie).

3. Jak sama nazwa wskazuje uczestniczyć mogą sami Mężczyźni, ale kobiety prosimy o modlitewne wsparcie.

 

Jak widzicie, czas na deklaracje jest krótki, także proszę o pełną mobilizację i zachęcanie się nawzajem, przynajmniej tak mocno jak Kandydaci na Prezydenta Polski w ostatatnich dniach kampanii zachęcali do głosowania na siebie :)  

Dobrych wyborów

Łukasz Misztal