Jezus mówi do ciebie, 12 Marca

posted by: Łukasz i Anna Misztal
Poprawiono: 12 marzec 2014

12 Marca

CZEKANIE, UFNOŚĆ I NADZIEJA są ze sobą ściśle związane, jak złote druciki splecione w mocny łańcuch. Zasadniczą częścią łańcucha jest ufność, bo właśnie ufność najbardziej pragnę zobaczyć u swoich dzieci. Czekanie i nadzieja zdobią i wzmacniają cały łańcuch, który łączy cię ze Mną. Gdy z oczami zwróconymi ku Mnie czekasz, aż zacznę działać, udowadniasz, że naprawdę Mi ufasz. Jeśli zaś bezgłośnie mówisz: "Ufam Tobie", ale nerwowo próbujesz postawić na swoim, twoje słowa brzmią nieszczerze. Nadzieja zwraca się kup przyszłości, łącząc cię z twoim dziedzictwem w niebie, ale korzyści z niej płynących doświadczasz już teraz.

Ponieważ jesteś Mój, nie czekasz bezczynnie. Możesz czekać na Mnie z wytęsknieniem, w pełnej ufności nadziej. Ustaw swoje "anteny" tak, by wyłapywały nawet najsłabszy sygnał Mojej obecności.

J 14, 1;   Ps 27, 14;   Hbr 6, 18-20

 

Zamieszczone za zgodą wydawnictwa ESPRIT

Sarah Young - Jezus mówi do ciebie (W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście), str. 75.

http://www.esprit.com.pl/273/Jezus-mowi-do-ciebie.html

 

PS. Zgodnie z wcześniejszą informacją, dzisiejszy fragment jest ostatnim, który mogliśmy umieścić na naszej wspólnotowej stronie. Dziękujemy bardzo za ten wspólny czas rozważań refleksji Autorki książki Jezus mówi do ciebie (które, przypominam, nie były objawieniami). Dziękujemy za ciepłe słowa aprobaty tego pomysłu i cieszymy się, że znalazły się osoby, które chcą dalej, już indywidualnie, trwać w tych codziennych rozważaniach i zakupiły tą książkę.

Pozdrawiamy serdecznie

Ania i Łukasz