40 DNI DLA ŻYCIA - ZAPROSZENIE DO MODLITWY

posted by: ks. Karol Starczewski i Administratorzy strony DADP
Poprawiono: 05 marzec 2014

 

40ddz logo2

  

Jeśli życie jest dla Ciebie wartością…
Jeśli kochasz dzieci i pragniesz dla nich dobra i miłości…
Jeśli czujesz bunt w obliczu świata, który krzyczy o dowolności aborcji i selekcji dzieci,
które mogą się narodzić a które nie powinny…
Jeśli czujesz bezsilność i myślisz, że Twój głos sprzeciwu jest niesłyszalny…

 

Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy za życie poczęte.
W okresie Wielkiego Postu pragniemy przez 40 dni modlić się bezustannie w jego obronie.
Od 5 marca do 13 kwietnia nieprzerwanie będzie płynąć modlitwa…

Pomyślisz może, że to niemożliwe, by nieustannie modlić się przez 40 dni i 40 nocy. Masz rację, jako jedna osoba nie dasz rady. Ale jako Wspólnota możemy wszystko.

Dlatego zapraszamy Cię, byś podarował JEDNĄ godzinę dla życia. 40 dni pomnożone przez 24 godziny w ciągu dnia dają nam liczbę 960 – tyle osób potrzeba, by ta modlitwa się odbyła.

Akcja modlitewna 40 Dni Dla Życia to całodobowy dyżur pogotowia modlitewnego dla dzieci zagrożonych aborcją. Rozpocznie się w Środę Popielcową 5 marca i zakończy 13 kwietnia. Dołączyć do modlitwy może każdy.

Zasady udziału w tej duchowej krucjacie są proste: wystarczy podać swoje imię i adres e-mail na stronie akcji: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2014/02/16/40-dni-dla-zycia-iii-edycja/, a administratorzy poinformują zgłaszającego o jego porze modlitewnego dyżuru. Będzie to tylko jedna godzina w ciągu całego Wielkiego Postu. Miejsce i forma modlitwy są dowolne. Może to być na przykład Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego czy adoracja Najświętszego Sakramentu. Ponieważ zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową, organizatorzy proszą aby pomóc osobom, które mają trudności w korzystaniu z Internetu.

Akcja 40 Dni dla Życia będzie miała miejsce w Polsce już po raz trzeci. Została zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie modlitwa odbywa się pod klinikami aborcyjnymi we dnie i w nocy. Dziś wielkopostny dyżur modlitewny w intencji obrony życia trwa w wielu krajach. W roku 2012 w ogólnopolskiej modlitwie 40 Dni Dla Życia organizowanej przez naszą stronę wzięło udział prawie 2500 osób… Rok później już ponad 4000 osób!

ks. Karol Starczewski i Administratorzy strony DADP