Jezus mówi do ciebie, 31 Stycznia

posted by: Łukasz i Anna Misztal
Poprawiono: 31 styczeń 2014

31 Stycznia

JESTEM TWOJĄ MOCĄ I TARCZĄ. Obmyślam każdy twój dzień i jego plan jest gotowy na długo zanim wstaniesz z łóżka. Daję ci też siłę, której potrzebujesz na każdym kroku swojej wędrówki. Zamiast zastanawiać się, czy masz wystarczająco dużo energii, i myśleć o tym, co cię czeka, staraj się pozostawać ze Mną w kontakcie. Nasza rozmowa to dla ciebie źródło Mojej Mocy. Nie trać energii na zamartwianie się, a będziesz miał zapas sił.

Gdy zaczynasz się lękać, pamiętaj, że jestem twoją tarczą. Jednak w przeciwieństwie do typowej zbroi, pozostaję czujny i aktywny. Moja Obecność nieustannie cię strzeże, jesteś bezpieczny w obliczu znanych i nieznanych zagrożeń. Oddaj się pod Moją czujną opiekę, która jest najlepszym systemem bezpieczeństwa. Jestem z tobą i będę cię strzegł, gdziekolwiek się udasz.

Ps 28, 7;   Mt 6, 34;   Ps 56, 4-5;   Rdz 28, 15

 

Zamieszczone za zgodą wydawnictwa ESPRIT

Sarah Young - Jezus mówi do ciebie (W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście), str. 32.

http://www.esprit.com.pl/273/Jezus-mowi-do-ciebie.html

 

PS. Z uwagi na to, że Wydawca książki autorstwa Sarah Young, Wydawnictwo ESPRIT, zezwoliło na publikację w internecie 20% książki Jezus mówi do ciebie, informujemy, że na www.wdsie.pl fragmenty będą się pojawiały tylko do 12 marca włącznie.