Drukuj

Podziękowanie

posted by: Justyna Leksycka
Poprawiono: 01 grudzień 2012

Kilka miesięcy temu prosiłam m.in. Was, Siostry i Bracia o modlitwę za Annę. Ania, siostra mojej koleżanki z klasy, oczekiwała dzieciątka. Miała jednak poważne problemy zdrowotne, tak, że drżeliśmy o nią i o maluszka, którego nosiła pod sercem.
Usłyszawszy od mojej koleżanki o problemach jej siostry prosiłam moich przyjaciół i znajomych o modlitwę za Anię i jej nie narodzone jeszcze dziecko. Znajomi podawali tę intencję swoim znajomym, ci znowu swoim, ci - swoim... Straciłam kontrolę nad tym łańcuszkiem modlitwy dobrych serc.Na szczęście Pan Bóg nie stracił.
Otrzymywałam e-maile z informacją, że tu się modlą, tam sprawowano Eucharystię w tej intencji, a ci znów podjęli się modlitwy o dzieciątko i jego mamę aż do rozwiązania. Wszystkie te informacje (a pochodziły z różnych, nawet egzotycznych, miejsc na świecie) przekazywałam mojej koleżance, a ona - swojej siostrze. Z nich Ania czerpała siłę do niesienia trudów pierwszych miesięcy macierzyństwa.
I oto dziś szczęśliwie powiła swoją pierworodną Córeczkę. Maleństwo jest zdrowe, otrzymało 10 pkt w skali Apgar (na 10 możliwych). Szczęśliwi rodzice dziękują za wszelkie modlitwy, za każdy najcichszy i najkrótszy bodaj szept za życie Ani i jej dzieciątka.